Во пижамчиња за Нова година? Може!

Оние кои новогодишната ноќ сакаат да си ја поминат дома, ќе ја имаат привилегијата да уживаат во топлата домашна атмосфера, гледајќи филмче, грицкајки колаченца и носејќи – се разбира – пижами.

На преслатките пижами со празнични мотиви не можеме да им одолееме. Весели пораки, принтови со ѕвездички, дедо мразовци, ирваси, снешковци…- пижамите никогаш не биле толку убави!

Ова се нашите 10 фаворити:

women secret

women secret

women secret

women secret

yamamay

yamamay

women secret

women secret

women secret

women secret

women secret

women secret

H-M

H&M

H-M

H&M

H-M

H&M

C&A

C&A

 

x

Check Also

Колекција на машки маици од домашниот бренд Friday

Новата колекција на маици наменета за мажи, прикажана на урбан едиторијал низ ...