За Нова година во најслатки пижамчиња од women’secret

Некои од нас преферираат да си ја дочекаат Новата година во лежерна, домашна атмосфера, поточно во пижамчиња. Ако и вие го мислите и сакате истото, еве еден сладок предлог за дотерување.

happy_08 (Large)

Овие весели модели од women’secret, со зимски и празнични мотиви, може да бидат и оригинаен новогодишен подарок за блиските.

happy_15 re

 

Пријатните партнерчиња за слатки соништа од најженствениот бренд, може да ги најдете во продавницата women’secret во Скопје Сити Мол.  

happy_05

 

happy_06 re

x

Check Also

Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои ...