10 бестселери – палта и јакни од BERSHKA за есен/зима 2020

Есента и календарски веќе пристигна, ако се уште не сте го обновиле вашиот гардеробер, сега е вистинско време. Почестете се на самиот почеток на сезоната на студени денови со модерно палто или јакна од BERSHKA. А, ние ги издвоивме 10-те најинтересни модели.

Што се однесува до палтата, во тренд се оние со должина до колениците, а од јакните – популарни се кратките со крзнени детали.

Модата за оваа сезона ни дозволува се, затоа изберете си го вашиот фаворит според вкусот и стилот.

 

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...