10 идеи за дотерување за летни, свечени пригоди

Во летните колекции на популарните модни марки најдовме повеќе модни парчиња за комплетирање на свечен, летен изглед, а на 10 од нив – не можеме да им одолееме!

liu jo

Наши фаворити се чевлите со украси и сините фустанчиња со романтична чипка, но подеднакво привлечни се и цветните модни парчиња. Љубителите на помирни тонови, вкусовите ќе ги задоволат со црните екстравагантни модели, додека златната и жолтата нијанса – остануваа хит на летово.

Проверете го во фотогалеријата нашиот избор на 10 елегантни модни решенија за летни свечености и забави.

 

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...