10 играчки совршени за подарок на вашите најмили

А може ли да се поминат новогодишните празници без чоколадо и играчка? Можеби без чоколадо и можат, ама без играчка децата – не можат.

Израдувајте ги вашите најмили со играчка убаво спакувана под новогодишната елка. Ова се нашите 10 предлози на играчки достапни во продажба во продавниците „Крш“.

1.Сет коцки зимско село од LEGO

sl-lego-10249

2.Воз кој свети и свири од Little Tikes

sl-little-tikes-voz

3.Сет пластелини – Ариел, од Play Doh, Hasbro

sl-play-doh-ariel

4. Детски пиштоли – Nerf

sl-nerf

5. Сет коцки Ninjago, LEGO

sl-70600-ninjago

6. Ракавицата на Елса од дизниевиот хит „Frozen“

sl-rakavicata-na-elsa

7.Плишани Телетабиси

sl-teletubbies

8.Сет овошје од Plan Toys

sl-plan-toys-ovosje

9. Сет Тролови

sl-trolls

10. Лајтсејбер од Војна на ѕвездите

sl-star-wars-light-saber

 

Производите побарајте ги во најблиската продавница Крш:

Крш бебе Веро центар, Крш тц Рамстор, Крш ГТЦ сутерен, Крш тц Зебра, Крш Скопје сити мол, Крш Капитол мол, Крш Веро центар, Крш Сума Куманово Крш Ситицентар Гостивар и Крш Remall во Тетово. 

 

x

Check Also

Повелете „Во светот на Физиката“ во Скопје Сити Мол

Денес и утре во вашиот омилен Скопје Сити Мол по втор пат ...