10 модели на сандали на полна плетена потпетица достапни во нашите продавници

Има причина зашто плетените полни потпетици не излегуваат од мода. Всушност, има повеќе причини за нивната константна бараност – удобни се за носење во текот на целиот ден, убави се на изглед и за разлика од другите чевли со висока платформа овие модели не ја нарушуваат воопшто женственоста, ја издолжуваат ногата па визуелно изгледаме повити, а не помалку важно – и Кејт Мидлтон постојано ги носи!

Ѕирнавме во излозите на нашите продавници и одбравме модели од летните колекции на популарните модни марки.

Еве го изборот на нашите убавици.

GEOX

REPLAY

UGG

TOMMY HILFIGER

GEOX

SPRINGFIELD

TOMMY HILFIGER

GEOX

MANGO

MANGO

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...