10 модни изгледи за специјални пригоди од H&M

H&M со новата колекција ни нуди свечени модни изгледи за празничниот период.

Новиот тренд водич од H&M е насловен Make an Entrance.

Од светкави модни парчиња, свилени фустани и елегантни комбинезонки до плисирани сукњи и буднички од вештачко крзно – погледнете што нуди H&M за сезоната на забави.

И не заборавајте на предимензионираните обетки и чевлите на висока потпетица.

 

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...