масичка LACK

10 најпродавани парчиња мебел од IKEA

Британското списание Businnes Insider UK ја објави листата на 10 најпродавани парчиња мебел од IKEA. Станува збор за најпродавани производи од оваа марка, на сите времиња.

Погледнете кои се топ 10 на листата.

библиотека BILLY

столица POÄNG

кревет MALM

ќилимче RENS

шкаф KALLAX

ќилим STOCKOLM

масичка LACK

кауч KLIPPAN

кауч EKTORP

маса DOCKSTA

x

Check Also

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата Девица и Бик

Оваа недела планетата на љубовта го напушта знакот Лав за да влезе ...