10 пролетни изгледи од H&M

Подгответе се да и кажете збогум на зимата со новите пролетни модни парчиња кои ни ги носи H&M.

Пролетната кампања на популарната модна марка H&M е насловена „Wardrobe Refresh“, а тренди водичот ни преставува десет стила совршени за почеток на новата сезона.

Моделот Ине Нифс ги презентира новите модни парчиња, додека фокусот е на морнарските нијанси, белата боја, црната и светло сината. Костуми наменети за канцелариски модерен изглед, како и „пенсил“ сукњи, а за оние позабавни модни моменти тука се плетените џемпери и палта со нагласен струк и ремен.

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...