10 пругасти фустанчиња од MANGO за стилизирано лето

Ригите се принт кои редовно го поврзуваме со летните денови. Но годинава, уште од почетокот, фустачињата со риги беа едни од најпопуларните.

Голем избор на фустанчиња со риги најдовме во летната колекција на Манго. Принтовите се различни и разиграни, а ригите се со различна ширина – широки или потесни, некогаш и комбинирани.

Во фотоглаеријата погледнете ги нашите фаворити од Манго.

x

Check Also

Mango Committed 2021, колекција дизајнирана за пролет/лето со еко-материјали

Моделката Фелис Ноурдхоф позира за колекцијата на Манго за сезоната пролет/лето 2021. ...