10 трендови на венчаници за невести со облини

Често идните невести барем неколку месеци пред свадбата се впуштаат во ригорозни диети, со цел на најважниот ден да изгледаат што поубаво во венчаница. Но зошто да не ја нагласите женственоста во венчаница како создадена само за вас.

Миди лелеави фустанчиња инспирирани од стилот на 60-те години, венчаници „за на плажа“ кои можат да се носат и со боси нозе или гламурни креации кои визуелно издолжуваат…

Погледнете ги трендовите на венчаници за оваа сезона и инспирирајте се.

x

Check Also

E-banking како ново нормално при користење на банкарските услуги

Во последниве две години, како последица од глобалната пандемија, научивме како паметно ...