100 најсекси жени на светот според FHM

Ви ја претставуваме Хелен Фланаган, модел кој годинава влегува во игра.

helen 3

Традиционално, секоја година списанието наменето за мажи FHM избира 100 најсекси жени на годината.

helen 4

Годинава првото место и припадна на Мила Кунис, второто на Ријана, а третото на младата англиска глумица и модел Хелен Фланаган.

helen 5

Славната Кејт Аптон, која според други реномирани магазини убедливо беше на врвот на листата, овојпат се најде на 8-то место, ангелот на Викторија сикрет – Кендис Свонепул дури на 75-то место, а последна (100.та) на листата е Софија Вергера.

helen 6

Ви ја претставуваме Хелен Фланаган, име кое годинава се почесто ќе го слушаме, лик на кој ќе (мора да) се навикнеме, тело кое многумина ќе го сонуваат и стил кој ќе биде имитиран.

Helen-Flanagan-1

 

x

Check Also

Ангелите на Викторија сикрет позираат за Денот на вљубените

Денот на вљубените е на помалку од една недела до нас, и ...