Пристигна во продавниците на Х&М

По лансирањето на рекламната кампања минатиот месец, колекцијата дизајнирана во соработката на „Лав Сторис“ и „Х&М“веќе пристигна во продавниците на Х&М.

Преслатката колекција со шик дизајни вклучува ноќници, пижами, маски за спиење и долна облека. Акцентот е на лесните материјали пријатни за носење со разиграни принтови, како цветови, ѕвездички и леопард принт.

Цените се примамливи – од 9 евра па нагоре.

Погледнете дел од колекцијата.

x

Check Also

Викторија Бекам виртуелно ја претстави новата колекција, гости на ревијата – само семејството

Меѓу дизајнерите кои виртуелно ги претставија своите колекции за време на модната ...