11 модели на весели женски торби совршени за летните денови, а со нив можеме и на плажа!

Практичните големи торби, па уште и кога се со прекрасни дизајни и весели, се совршени за деновите поминати под летното сонце, за прошетки од утро до вечер, за дневни и за вечерни дружења, секако и за на плажа.

Во нив може да сместиме сè што ни е потребно, од крпа и костим за капење за преку ден до мејкап за навечер, од апостолки за уживање на песок или камчиња до сандали за вечерниот асфалт, од крема за сончење до парфем…

Во продавниците изборот на вакви торби оваа сезона е неодолив, но за да не талкате низ градот, еве ги нашите фаворити, кои се достапни и во онлајн продажба на официјалната Интернет страница на Фешн Груп. 

desigual

guess

mango

parfois

parfois

parfois

parfois

replay

superdry

superdry

 

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...