11 пролетни сукњи што со задоволство ги носиме и лесно ги комбинираме

Пролетните колекции на популарните модни марки нудат разноличност на модели на миди и макси сукњи. Во колекцијата на Манго најдовме покласични модели кои се совршени за на работното место или пак, за вечерни излегувања, додека во колекцијата на Pull & Bear има повеќе младешки модели, но и сега популарните плисирани сукњи.

MANGO

Страдивариус за оваа сезона носи понуда од сукњи со цветни принтови и интересна миди сукња со А крој и две лица кои и даваат можност да се носи од двете страни.

Изборот на најинтересните модели погледнете го во фотогалеријата.

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...