11 црно бели модни комбинации од H&M

Комбинациите во една боја – црна или бела, се синоним за елегантен изглед.

Во новата есенска колекција, шведската модна марка H&M се фокусира токму на црните и белите комбинации. Модниот водич е насловен  ‘Monochrome State of Mind’ и ни сугерира како може да носиме една нијанса и да изгледаме трендовски.

Манекенките Лиу Вен и Ванеса Аксенте позираат за новата колекција. Колекцијата содржи фустани, „слим фит“ комбинезонки, и модерни џемпери. Комбинирајте ги со кратки чизми  и впечатливи чанти.

x

Check Also

HUAWEI P smart 2021 пристигна на македонскиот пазар со quad камера, стилски дизајн и батерија од 5000mAh 

Најновиот смартфон на Huawei, базиран на AppGallery – Huawei P smart 2021, ...