Новата колекција на Replay заслужува посебно внимание

Новата колекција на италијанскиот моден бренд Replay е дистапна во продажба во продавницата Replay во Скопје Сити мол, како и на онлајн шопинг страницата на Фешн Груп – ТУКА.

Колекцијата содржи „кул“ дуксери кои може да се комбинираат и со фустанчиња и сукњи. Спортските панталони пак, со флорален принт, секако се ѕвезди на пролетната сезона.

Тука се и преубавите јакнички со лого, маичките, тексас-кошулите, фармерките, кошулите со риги, здолништа со цветни принтови…, сите со модерни дизајни.

Сандалите украсени со марама и еспадрилите се наши фаворити меѓу обувките.

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...