Ќерката на Моника Белучи го „урна“ Инстаграм со новата фотографија

Ќерката на Моника Белучи и Вансан Касел е веќе на патот до успехот, а на социјалните мрежи, штом постира фотографија, редовно го привлекува вниманието.

На социјалните мрежи осамнаа нови фотографии од Дева Касел кои го „урнаа“ Интернет. 14годишната убавица со раскошна коса како мајкаси, позира за време на престојот во Лисабон.  Црно-белата фотографија за кусо време собра куп „лајкови“.

Дева на фотографијата изгледа сосема природно, беш шминка и филтри.

Дева Касел го привлече вниманието на јавноста оваа година, кога за првпат позираше за Долче и Габана. Очигледно е дека вратите во модниот свет и се ширум отворени, а веќе потпишала договор со Долче и Габана за заштитно лице на новиот парфем за пролет 2020.

 

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...