women secret

12 едноделни костими за капење кои ги сакаме сега и веднаш!

И едноделните костими за капење за ова лето ги следат трендовите на актуелната гардероба, па така во понудата на популарните модни марки наоѓаме трендовски парчиња со „спуштени раменици“, со цветен принт, со светкави додатоци (или целите светкави), или во црвена боја која потсетува на славниот костим од серијата „Baywatch“.

Романтичните едноделни костими за капење и оваа година ја сочуваа популарноста, а тоа се должи на нивната екстремна женственост.

Особено модерни се едноделните костими со врвци на деколтето кои ги наоѓаме во колекциите на women secret и replay.

Погледнете ги нашите 12 фаворити од актуелните колекции на популарните марки.

women secret

women secret

yamamay

marysia

oysho

replay

pull&bear

pull&bear

women secret

women secret

replay

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...