12 фустани вредни за внимание од есенската колекција на Liu Jo

Есенската колекција на Liu Jo ни носи романтични и секси фустани кои се погодни за различни пригоди во зависност од тоа со што ќе ги искомбинираме. Од боите, доминираат црвената, жолтата и зелената.

Со едноставни кроеви и атрактивни ракави, со лесни карнерчиња или со впечатливи ремени – фустаните од Liu Jo ја нагласуваат женственоста и додаваат романтична нота. Лесните материјали и проѕирните кроеви се совршени за претстојните есенски денови и даваат можност за различни комбинации со омилените чевли, сакоа и чанти.

Пробајте да ги носите со предимензионирано палто, но и со кожена или тексас јакна за трендовски изглед.

Проверете во фотогалеријата какви фустани ни носи Liu Jo во новата колекција.

 

x

Check Also

Слатки како шеќер: Лакирани патики од Bershka во шеќерна нијанса

Меѓу големиот избор на патики за летната сезона, погледот ни застана на ...