12 модели на очила за сонце без кои не можеме ова лето!

Очилата за сонце се најубавиот моден додаток кој го краси нашето лице, но и го покажуваат нашиот стил. Ако се уште не сте си набавиле еден пар фраерски очила за сонце, ве информираме кои модели се најбарани и најпродавани во светот.

Одберете си го вашиот фаворит од популарните марки, или пак од луксузните модни марки. Секое динарче вложено во нив, во однос на стилот, се исплатува.

 

x

Check Also

Модни парчиња од ZARA дизајнирани од вештачка кожа

Шпанската модна марка ZARA лансираше жежок тренд за есен/сима 2020 година, посветен на ...