12 празнични подароци за него достапни во нашите продавници

Доколку изборот на вистински подарок за него ви претставува деновиве главоболка (се разбира, од желба да го одберете најдобриот), инспирирајте се од нашата листа на предлози.

Елече со качула од Springfield

 

po-

Springfild – ГТЦ, Скопје Сити Мол и Рамстор мол

Капа и шалче од Bata

po-

Bata – Рамстор мол и Скопје сити мол

 

Качкет од Celio

po-

Celio – Скопје сити мол

Кожени ракавици од Bata

po--2

Bata – Рамстор мол и Скопје сити мол

Црвени патики од Timberland

po-2

Timberland – Скопје сити мол и Рамстор мол

Божиќен џемпер од Timberland

po-

„Слим-фит“ карирана кошула од LEVIS

po

Fashion&Friends – Скопје сити мол

Елек со дворедни копчиња од Boggi Milano

po-

Boggi Milano – Хуго Бос Плоштад Македонија

Парфем Bleu од Chanel

po-2

достапен во продажба во поголемите парфимерии во градот

Дезодоранс Lancome

po-3

достапен во продажба во поголемите парфимерии во градот

Џемпер во неутрална нијанса од Levis

po-levis-2

Fashion & Friends – Скопје сити мол

Паричник од Replay

po-

Fashion & Friends – Скопје сити мол

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...