Полската убавица ги претстави новите модни парчиња од летната колекција на ZARA

Шпанската модна марка 

Моделот Малгозија Бела позита во домашна атмосфера за летната колекција на Во продолжение погледнете дел од новите модни парчиња на 

x

Check Also

Нов тренд водич на MANGO: ACE YOUR GAME 2021 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Манго го следи атлетскиот тренд со неодамнешниот моден водич наречен: Ace Your ...