13 незаборавни моменти од поранешните ревии на Викторија сикрет

Во пресрет на големата модна ревија на Викторија сикрет која ќе се случува на 2-ри декември, да се потсетиме на најубавите моменти од поранешните шоуа и на прекрасните ангели.

 

x

Check Also

Новиот изглед на Меган Маркл, таа ги остави високите потпетици!

Меган Маркл и принцот Хари се „разведоа“ од кралското семејство. што е ...