14 шик фустани во впечатлива црвена нијанса

Црвените фустани се идеален избор за лето зашто дополнително ќе го нагласат бронзениот тен.

zara

Се ќе ви стане јасно кога ќе ја погледнете понудата во продавниците – фустаните блескаат во силна црвена нијанса, додека некои се украсени и со весели принтови.

Црвената нијанса одлично се комбинира со модни додатоци во црна или бела боја, но нема да згрешите и ако направите комбинација со црвени или металик сандали.

zara

Инспирирајте се за шопинг од фотогалеријата.

 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...