15 идеи како да носите парео на плажа

Женственото парео кое одамна ги напушти границите на Тахити и ги освои светските плажи можете секој ден различно да го носите.

pareo 2

Ова женствено парче облека ќе ви овозможи во текот на летото да се чувствувате удобно во својата кожа.

Без разлика на димензиите на пареото, еве 15 идеи како можете да го носите.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...