15 костими за капење од WOMEN’SECRET во трендовска сина и зелена нијанса (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Од летната колекција на WOMEN’SECRET одбираме топ 15 костими за капење, едноделни и дводелни, со многу впечатлив изглед.

Време е за избор на нов модел на костим за капење. WOMEN’SECRET и овојпат елегантно ни одговара на нашите модни барања, а предноста ова лето ја даваме на костимите во популарната сина и зелена нијанса.

Костимите за капење се достапни во продажба и онлајн – ТУКА.

Проверете ги нашите фаворити во фотогалеријата.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...