15 Last Minute: Нови костими за капење од H&M

Ако сеуште не си купивте костим за капење за ова лето, Х&М тукушто ја лансираше новата колекција на костими за капење која ги погодува сите вкусови.

Од трендовски модели со морнарски конец до едноделни костими со една раменица, проверете во фотогалеријата што ни нуди оваа популарна модна марка.

Што се однесува до детаљите, и понатаму доминираат карнерите, асиметричните модели, но и враќањето на минималистичкиот стил.

x

Check Also

Чиста рерна е тајната на вкусните и квалитетни оброци, а рерната која се чисти сама е сон на секој готвач

 Најновата Samsung NV7000N двојна рерна е кујнски моден додаток кој секој би посакал ...