16 модели на машки гаќички за капење од MANGO, REPLAY и BERSHKA

Ова лето со машката мода владејат ретро моделите и многу принтови на костимите за капење. По примерот на раните 80-ти години се враќаат боксерките во сина и црвена боја. Многу популарни се и гаќичките за капење со цветни принтови.

mango

Минт-зелената боја е вистински хит на плажите. Моделите на Replay пак, се забавни со принтови од ликови од цртаните филмчиња или пиштоли во силни бои кои потсетуваат на стрип културата.

Погледнете ја актуелната понуда во фотогалеријата од MANGO, REPLAY и BERSHKA.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...