20 парчиња совршен накит за на плажа од PARFOIS

Накитот кој го носиме на плажа секогаш успева да ја надополни и разигра секоја едноставна комбинација од костим за капење и парео. Дополнително, накитот секогаш ни ја нагласува женственоста, а кога во прашање е плажата одбираме весел и разнобоен накит – обетки кои „висат“ со шарени камчиња, впечатливи алки во живи бои и ланчиња.

Добро е ако е контрастен од костимот за капење кој го носиме, ако костимот е во неутрална нијанса, боја на кожа, црн или бел. Доколку е костимот за капење во силна боја, цветен или шарен, убаво е да го усогласиме со некои од боите на камчињата на накитот.

Вљубени во накитот од PARFOIS ви предложуваме 20 парчиња накит совршени за на плажа.

 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...