20% попуст по повод отворањето на Sara Fashion е-продавницата

Љубителите на квалитетна долна облека, комфорни пижами, дезенирани и класични хулахопки, чорапи, уникатни костими за капење и аксесорис само во Sara Fashion е-продавницата од денеска ќе можат да го купуваат целиот асортиман со 20% попуст.

SF Love collection

За да започне шопингот потребно е да се регистрирате директно на сајтот sarafashion.mk, да ги внесете потребните податоци и потоа може да купувате се она што ви е потребно за вас и вашето семејство.
Попустот се пресметува на вкупната сума на нарачката. Производите кои ќе ги нарачате ќе ви пристигнат директно до саканата дестинација согласно вашите барања и рокот на испорака на е-продавницата.

СФ Модна приказна

Како да купувате на сајтот, компаниајта направила водич на нивниот Youtube канал, кликнете ТУКА.

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...