2014 Corvette Stingray за деца

Фишер Прајс лансираше суперлуксузен автомобил за деца.

dete1

Верзијата на елегантниот автомобил 2014 Corvette Stingray дизајнирана за (богати) деца има две брзини, блокатор на кочници, батерија од 12 волти, а достапна е во црвена боја. На пазарот ќе може да се најде на почетокот на септември.

dete 6

Брзиот автомобил ќе може да се вози на асфалт исто како и на трева.

dete 2

За цената не прашуваме.

dete 3

dete 4

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...