Дневни архиви: 23/06/2018

Ана Еверс – ново лице на Liu Jo

Моделот Ана Еверс е ново лице на италијанската модна марка Liu Jo. Фотографирана од Мерт и Маркус, германската убавица позира за кампањата есен/зима 2018. Погледнете што ни нуди Liu Jo за есен 2018.

Повеќе »

Македонските спортски ѕвезди со поддршка за Проект Среќа

„Шампионите за вас“ со цел да обезбеди подобра иднина и да ги изгради идните шампиони на Македонија  Хуманитарната природа на спортот ги спои најголемите спортисти во Македонија за една добра и доблесна цел на акцијата „Шампионите за вас“, која е ...

Повеќе »

Здравата храна на Виталиа чекор до вас на плажа

Започнете го одморот на совршен начин и изберете атрактивна дестинација, песочни плажи,  кристално море и задоволство од здрава храна Ако сте од оние кои секојдневно се грижат за својата форма и за време на годишните одмори, доколку вашето тело се ...

Повеќе »