Дневни архиви: 04/08/2018

Парис Хилтон ја покажа огромната колекција на чевли вредна милион долари (ВИДЕО)

Парис Хилтон го покажа својот огромен плакар полн со чевли во вредност од 1 милион долари. 37-годишната Американка го постирала видеото на својот Инстаграм профил, додека се подготвувала за пат за Ибица, информирајќи ги фановите дека треба да најде неколку ...

Повеќе »

Тенките „молив“ веѓи на Ријана во фотосесијата за Вог предизвикаа нов тренд

Позната по лансирање на нови трендови, Ријана повторно успеа да создаде нова модна манија за рекордно време. На насловната страница на септемвриското издание на британскиот Вог, пејачката се појави со екстремно тенки веѓи, како да се нацртани со молив. Некому ...

Повеќе »

Астро-поглед: Ова е период со дури шест ретроградни планети, еве што може да предизвикаат

Оние кои барем малку се интересираат за астрологија, веќе знаат дека летово е ретроградна планетата Меркур, што за многумина ќе донесе застој во комуникациите, недоразбирања, одложување на проектите, но и бројни разочарувања при  патувањата. Но, доколку почувствувате нервоза, и ред ...

Повеќе »

Кејт Аптон позира за есенската колекција на долна облека на YAMAMAY

YAMAMAY и овојпат одбра раскошен модел за да ја рекламира новата колекција дизајнирана за есен 2018. Кејт Аптон, облечена во модели од YAMAMAY, за потребите на кампањата позира во секси издание. Кампањата е снимена во луксузен апартман во Њујорк. Еве дел ...

Повеќе »