Дневни архиви: 01/10/2018

Палта и јакни од & Other Stories за есен/зима 2018

Ѝ велиме „здраво“ на студената сезона, мислејќи на новата колекција на &Other Stories во која главниот збор го имаат палтата и јакните.  За сезоната есен/зима 2018, модната марка се фокусира на еклектичен спектар на стилови. Од модерни мантили до јакни со вештачко ...

Повеќе »