Дневни архиви: 01/02/2019

Кара Делевињ се расоблече за пролетната кампања на Balmain

Супермоделот Кара делевињ позира гола за пролетната кампања на модната марка Balmain. Друштво во фотосесијата и прави Olivier Rousteing. Моделот и глумица воопшто не носи облека на фотографиите во црно бела техника. -Да, ние сме голи. Да, јас сум црн а таа ...

Повеќе »