Дневни архиви: 06/02/2019

Кејт Мидлтон во црвен секси фустан

Завчера, по повод 64от роденден на нејзината мајка, Кејт Мидлтон облече црвен макси фустан во комбинација со отворени сандали во беж нијанса. Фустанот со набори има и „спуштени“ раменици со што додава секси и женствен изглед. Од накит, војвотката од ...

Повеќе »

Оскар дела Рента цветниот фустан на Меган Маркл

Меган Маркл е позната по својот револуционерен стил во кралското семејство: Војвотката од Сасекс, и во изгледот избира да биде независна. Сепак, треба да се забележи дека Меган има беспрекорен вкус: неодамна во Бристол вниманието го привлече со скапиот моден ...

Повеќе »