Дневни архиви: 20/05/2019

Кански филмски фестивал: Моника Белучи во црн Диор фустан со длабоко деколте

Обожавана и од Фрацузите и од Италијанците, Моника Белучи се појави на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал во друштво на режисеорт Клод Лелуш за премиерата на новиот филм „Les plus belles années d’une vie“. Убавата глумица носеше црн фустан ...

Повеќе »

Менаџерот на Бритни Спирс: Бритни не треба да учествува веќе во ниеден перформанс

Кариерата на Бритни Спирс треба да биде завршена, или најмалку одложена на подолг период, објаснува менаџерот на популарната пејачка, Лери Рудолф, додавајќи дека пејачката не треба да учествува повеќе во ниеден перформанс. Рудолф објаснува дека менталното здравје на Спирс се ...

Повеќе »