Дневни архиви: 03/06/2019

Куќата во која живееа Бред Пит и Џенифер Анистон е на продажба

Куќата на Беверли Хилс, кадешто живееше славниот пар Бред Пит и Џенифер Анистон е на продажба, а цената и е 49 милиони долари. Врската на славните глумци Анистон и Пит е одамна завршена, но нивната куќа кадешто заедно живееа додека ...

Повеќе »