Дневни архиви: 01/03/2020

Каков хотел може да очекувате? Еве што значат ѕвездичките на хотелите

Сте размислувале ли некогаш како се заслужуваат петте ѕвездички на луксузните хотели? Основната разлика меѓу хотелите сите ја знаеме – што повеќе ѕвездички, толку е хотелот полуксузен. Но знаевте ли какви стандарди „стојат“ зад ѕвездичките? 1* Хотелите со една ѕвезда ...

Повеќе »

Џенифер Лопез го урна Инстаграм со фотографијата во микробикини

Џенифер Лопез е експлозија на енергија и сензуалност. Лесно ги натера обожавателите на Инстаграм да „полудат“ со објава на само една фотографија – како таа позира во микробикини. 50-годишната ѕвезда е мајка на две близнаци, Ем и Максимилијан, а по ...

Повеќе »