Дневни архиви: 11/04/2020

Неделен хороскоп (13. до 19. април): Топ знаци на неделата – Близнаци, Водолија и Стрелец

Оваа недела планетата Венера, која свети во знакот на Близнаци, е подготвена да им даде многу емоции на сите воздушни знаци. А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви резервираа ѕвездите за оваа недела! Овен: позитивна ...

Повеќе »

8 најубави парчиња накит подарени на славните жени

Ништо не може на поубав начин да каже „те сакам“ од едно парче накит. Прстенот со кој ја запроси Принцот Рение глумицата Грејс Кели која ја запозна на Канскиот филмски фестивал во 1955 година. Зад секое извонредно парче накит, подарено ...

Повеќе »