Дневни архиви: 26/04/2020

Неделен хороскоп (27ми април -3ти мај): Топ знаци на неделата Близнаци, Вага и Водолија

Оваа недела планетата Меркур во знакот на Бик ќе донесе добри вести за сите земјени знаци, но и за Рибите и Раковите. А вие во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви резервираа ѕвездите за оваа недела! Овен: Да ...

Повеќе »