Дневни архиви: 28/04/2020

Поглед на новата колекција на Levi’s, позира Хејли Болдвин (ФОТО + ВИДЕО)

Глумецот Џејден Смит и Хејли Болдвин се ѕвезди во новата кампања на Levi’s. Во очи на пандемијата Levi’s ја сними Фестивал кампањата за која позираат Хејли Болдвин Бибер и Џејден Смит. Фотосесијата го претставува младиот дух во ова непредвидливо време. ...

Повеќе »