Daily Archives: 12/05/2020

СУПЕР ПОПУСТИ ВО FASHION GROUP

Доаѓаат супер денови.  Денови со супер попусти до 40% на новите колекции за пролет/лето 2020 на онлајн продавницата на Fashion Group. Посетете ја www.fashiongroup.com.mk и одберете си супер парчиња за новата сезона. Ние одбравме неколку супер парчиња, на вас останува да ...

Read More »

Топ 3 модели на сандали од MANGO и од ZARA за пролет/лето 2020

Внесете колоритност во пролетните и летни денови со избор на сандали во трендовска портокаловска и зелена нијанса. Нежни, отворени сандали на умерено високи потпетици најдовме во Манго и во Зара. Елегантните модели ќе го задоволат секој вкус, а одлични се ...

Read More »

Жизел со мајка ѝ позира за новата козметичка кампања на Диор

Супермоделката Жизел Бундшен е ѕвезда во новата козметичка кампања на Диор – Dior Capture Totale. Кампањата е лансирана на Денот на мајката, па Жизел се појавува со својата мајка Ванија од која очигледно ја наследила убавината. Од насмевката до цртите ...

Read More »

Кендал Џенер ја претставува новата колекција на Liu Jo за сезоната пролет/лето 2020

Италијанскиот моден бренд Liu Jo слави 25-годишнина со објавување на својата кампања за пролет-лето 2020 година. Супермоделот Кендал Џенер позира во новите модни парчиња, фотографирана од познатото дуо Мерт и Маркус. Акцентот е на релаксираниот стил, тексасот, кожата, маичките со ...

Read More »