Daily Archives: 21/05/2020

Бредли Купер секси татко на прошетка со ќеркичката

Еден од аспектите што ги зближи sвездите и обичните луѓе за време на коронакризата е фактот дека ни тие не можат да одат на фризер. Исклучок не е ниту Бредли Купер (45), кој покажа лежерен изглед на прошетка со својата тригодишна ...

Read More »

Поглед на новата спортска колекција од Guess

Моделката Натали Роузер позира во новата кампања на спортска облека Guess за лето 2020.  Guess лансираше колоритна и многу шик спортска колекција за сезоната на топли денови. Русокосата убавица позира пред објективот на Меган Клер во спортски парчиња кои се ...

Read More »