Дневни архиви: 01/06/2020

Новиот HUAWEI Y5p доаѓа со FullView дисплеј и дизајн во бои

 Новиот 5,45-инчен додаток во AppGallery портфолиото на компанијата нуди сè што ви треба за целодневна забава  Најновиот модел од прифатливата, младечка серија Y на Huawei – Y5p, веќе е достапен на македонскиот пазар. Неверојатниот смартфон освојува со својот 5,45-инчен1 FullView дисплеј ...

Повеќе »

Хороскоп за јуни 2020: Многу љубов за водните знаци!

Во јуни, планетата Меркур ќе престојува во знакот на Рак, носејќи нови можности за сите водни знаци. А вие во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви резервираа ѕвездите за месец јуни! Овен: месец полн со љубов Месец ...

Повеќе »

Децата и домашните миленичиња, какво милениче да одберете?

Децата ги сакаат животни и во одреден момент од животот, скоро секое дете изразува желба да има дома милениче. Но, кое е најсоодветното милениче за деца и особено кога е вистинското време да се исполни неговата желба? Меѓу децата и ...

Повеќе »