Дневни архиви: 23/06/2020

Памела Андерсон позира за новата кампања на Ашока

53-годишната глумица Памела Андерсон е лице на рекламната кампања на марката за чанти Ашока за летната колекција. Марката е позната по заштита на животните и животната средина, па оттука и по производството на таканаречените веган чанти. Освен овие чанти, има ...

Повеќе »