Дневни архиви: 27/06/2020

Лето во сина нијанса со новите модели на & Other Stories 

Сината нијанса е одлична за летните денови, а дизајнерите од модната марка & Other Stories токму оваа нијанса ја форсираат за сезоната пред нас. Стиловите се лежерни, материјалите пријатни за носење, моделите едноставни и практични, а истовремено и пријатни за очите. ...

Повеќе »