Дневни архиви: 12/10/2020

Гвинет Палтору со розова маска за лице ги расположува своите фанови (ФОТО)

Во ерата на селфи- фотографиите во последно време се модерни спонтаните фотографии без шминка, а кралица на оваа уметност е Гвинет Палтроу. View this post on Instagram 💕@christinechinspa #meanchristine A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on Oct 9, 2020 ...

Повеќе »

Burberry лансираше нов женски парфем – Her

Her е нов женски парфем од луксузната модна и козметичка марка Burberry.  За рекламната кампања позира британската моделка Фран Самрс пред објективот на Марио Соренти.  Кампањата е снимена на лондоските улици, а парфемот е опишан како цветен кој вклучува ноти на ...

Повеќе »