Дневни архиви: 13/02/2021

Љубовно сокаче- акција на мали локални бизниси во Скопје

Времето во кое живееме го смени нашето секојдневие и ни наметна големи грижи за нашето и здравјето на нашите најблиски. Факт е дека оваа нова реалност има голем ефект и врз малите локални бизниси кои сеуште се трудат да ги ...

Повеќе »

Оригинални идеи за подарок по повод Денот на вљубените

Доколку сте личност која има навика да ги одложува обврските, особина која многу припаднички на понежниот пол би ја прогласиле како карактеристично машка, големи се шансите и купувањето на подарокот за Денот на вљубените да сте го оставиле за во ...

Повеќе »

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (15. до 21. февруари): Поволно небо за Близнаците и Стрелците, стрес за Лавовите и Шкорпиите

Оваа недела Лавовите ќе мора да се справи со спротивставувањето на Венера, но љубовни маки ќе имаат и Биковите и Шкорпиите. А вие, во кој знак сте родени? Откријте со нас што ви подготвуваат ѕeвездите оваа недела! Овен: со Месечина ...

Повеќе »